Vyvolení a jejich práce

Něco málo o účastnících této stáže a o tom, jakou práci vlastně vykonávali.

Antonio

Antonio na Maltě pracoval na pozici animátora v historickém žijícím muzeu Fort Rinella, pevnosti britské armády z viktoriánských dob, jejíž hlavní atrakcí je sto-tunové dělo. Toto místo patří pod společnost Wirt Artna, která se zabývá zpřístupněním historických míst věřejnosti. V rámci toho Antonio prováděl turisty z různých koutů světa tímto muzeem a předváděl dobové dovednosti britských vojáků z konce 19. století.

Vojta

Vojta se na Maltě ujal pozice ve skladu. Pracoval v obchodě Greens Supermarket. V supermarketu, který se pravidly a především jazykem lišil od těch českých, Vojta uspořádával zboží a staral se o pořádek na pracovišti. 

Simona

Simona pracovala v hotelu San Antonio, nádherném čtyřhvězdičkovém místě s výhledem na moře. Zde rozšiřovala své obzory v kulinářství a hlavní náplní její práce bylo vypomáhat s přípravou jídel v tamní kuchyni.

Helena

I Helena pracovala v hotelu. Tentokrát ale v hotelu St Julian's Bay Hotel. Vykonávala zde ale o něco jinou práci. Helena se ujala práce pokojské, při které se starala o to, aby tamní hosté žili v čistotě a pohodlí. Zároveň se ale i více věnovala přípravám snídaňového servisu pro hosty.


Gábina

Gábina pracovala v St Julian's Bay Hotel společně s Helenou. Stejně jako ona, i Gábina pracovala jako pokojská a udržovala pokoje hostů v čístém a upraveném stavu. I ona se později starala také o snídaňové služby.